Майстер-клас з гончарства в Меморіальному музеї-садибі філософа й колекціонера опішненської кераміки Леоніда Сморжа

Під час VII Тижня Національного Гончарного Здвиження в Опішному «ЗДВИГ-2015» у Меморіальному музеї-садибі філософа й колекціонера опішненської кераміки Леоніда Сморжа проходило кілька цікавих культурно-мистецьких заходів. Одним з них став майстер-клас з гончарства. Діти, зазвичай, люблять працювати з глиною, тому бажаючих навчитися ліпити іграшку було багато. До Музею-Садиби завітали як місцеві дітлахи, так і вихованці Полтавського обласного дитячо-юнацького оздоровчого табору «Еколог». А наставниками в цій нелегкій справі стали відомий опішненський майстер Олександр Шкурпела та двоє його синочків – Андрійко й Миколка. Як усе це відбувалося, вам розповість наш фотокалейдоскоп.

Вікторія Зубань
філософа й колекціонера опішненської кераміки