Наші гості

Нещодавно до Меморіального музею-садиби філософа й колекціонера опішненської кераміки Леоніда Сморжа завітали незвичайні гості. Двоє юнаків і дівчина подолали відстань від Києва до Опішного на своїх байках. За чашкою гарячого чаю я дізналася, що таким чином вони подорожують Європою, відвідали вже музеї Голландії, Німеччини, Іспанії. Молоді люди вражені тим, що побачили в Опішному. За їх словами, Національний музей-заповідник українського гончарства не поступається кращим музеям світу. Приємно було поспілкуватися зі справжніми поціновувачами мистецтва, знавцями історії та культури.

Гості з Києва в Меморіальному музеї-садибі філософа й колекціонера опішненської кераміки  Леоніда Сморжа. Міські Млини, Полтавщина. 17.04.2017. Автор фото Вікторія Зубань

філософа й колекціонера опішненської кераміки