Свято для найпалкіших шанувальників народного мистецтва

У Меморіальному музеї-садибі філософа й колекціонера опішненської кераміки Леоніда Сморжа місцеві дітлахи бувають дуже часто. Це, мабуть, найпалкіші шанувальники народного мистецтва: вони – екскурсоводи й артисти під час культурно-мистецьких заходів, волонтери, якщо потрібна допомога.
Першого червня для своїх вдячних відвідувачів працівники Музею-садиби й Міськомлинської бібліотеки влаштували свято. Діти оглянули експозицію Музею-садиби, подивилися фільм «Гончар-чарівник» Аудіовізуальної студії «Відродження» Національного музею-заповідника українського гончарства. Потім розгадували загадки, грали в рухливі ігри, відповідали на запитання вікторини. Не обійшлося без подарунків і солодких призів, та, мабуть, найбільше дітлахи раділи спілкуванню, теплій, щирій атмосфері, яка панувала на святі.

Діти села Міські Млини в Меморіальному музеї-садибі філософа й колекціонера опішненської кераміки Леоніда Сморжа. Міські Млини, Полтавщина. 01.06.2017. Фото Вікторії Зубань та Лідії Грипич. Національний музей-заповідник українського гончарства

філософа й колекціонера опішненської кераміки Леоніда Сморжа