Коротко про головне… Із циклу анонсів

Меморіальний музей-садиба філософа й колекціонера опішненської кераміки Леоніда Сморжа 21 вересня цього року о 16.00 год запрошує всіх поціновувачів мистецтва на урочисте відкриття парку глиняних скульптур «Філософія буття»!

До Вашої уваги будуть представлені мистецькі твори, створені під час Міжнародного симпозіуму монументальної кераміки в Опішному (12.06 – 02.07.2017) талановитими художниками-керамістами з України, Республіки Білорусь, Республіки Молдови й Бразилії. Скульптури чудово доповнюють інтер’єр подвір’я. Кожен окремий твір унікальний, вражає насиченістю творчої думки, філософським підходом, викликає справжній захват і подивування!

Не відмовляйте собі в задоволенні долучитися до прекрасного! До зустрічі в Парку глиняних скульптур!!!