ТУРИСТИ З ГАНИ

Упродовж 2017 року в Меморіальний музей-садибу філософа й колекціонера опішненської кераміки Леоніда Сморжа завітало безліч туристів з різних куточків України. Частіше – це відвідувачі з ближніх областей (Харківщина, Сумщина, Київщина, Дніпропетровщина), рідше – із Західної України (Львівщина, Закарпаття, Рівненщина). Інколи Музей відвідують гості з-за кордону: з Польщі, Білорусі, Росії, Молдови, Грузії, Нідерландів, Італії, США, Бразилії та навіть з Гани.
Двоє юнаків з Гани приїхали в Україну до своєї подруги. Усі разом в один з вихідних днів завітали до Меморіального музею-садиби філософа й колекціонера опішненської кераміки Леоніда Сморжа. Молоді люди з цікавістю слухали екскурсію, запитували. На їхніх обличчях було помітно здивування. Українське народне мистецтво справило на них неабияке враження. Насамкінець, хлопці зізналися, що не очікували на побачене і саме в Музеї пізнали справжню Україну.
У «Книзі відгуків» вони залишили такий запис:

Гості з Гани в Меморіальному музеї-садибі філософа й колекціонера опішненської кераміки  Леоніда Сморжа. Міські Млини, Полтавщина. 20.07.2017. Фото Інна Прокопенко

Гості з Гани зі співробітником Музею-заповідника Інною Прокопенко в Меморіальному музеї-садибі філософа й колекціонера опішненської кераміки  Леоніда Сморжа. Міські Млини, Полтавщина. 20.07.2017. Автор фото невідомий

Меморіального музею-садиби
філософа й колекціонера опішненської кераміки