Канікули розпочалися

Літні пришкільні табори – завжди радість для дітлахів. На них чекають нові подорожі, зустрічі, відкриття. На початку червня вихованці пришкільного табору «Казковий» Опішнянської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів відвідали Меморіальний музей-садибу філософа й колекціонера опішненської кераміки Леоніда Сморжа. Вони не тільки дізналися багато цікавого про свого славетного земляка й опішненську кераміку, а й весело провели час на подвір’ї. І учні, і вчителі із задоволенням фотографувалися біля садово-паркових скульптур – світлини неймовірні.

Меморіального музею-садиби філософа

й колекціонера опішненської кераміки Леоніда Сморжа

Учасники пришкільного табору «Казковий» Опішнянської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів у Меморіальному музеї-садибі філософа й колекціонера опішненської кераміки Леоніда Сморжа. Міські Млини, Полтавщина. 07.06.2018. Фото Інни Прокопенко