Відкриваємо таланти

Ділячись своїми враженнями про відвідини Меморіального музею-садиби філософа й колекціонера Леоніда Сморжа, наші гості розповідають про те, що тут вони  побачили багато безцінних експонатів, отримали масу інформації, а також почали будувати певні творчі плани, у них з’явилися нові ідеї та задуми.

Особливо приємно, якщо тиможеш спробувати свої сили в царині мистецтва та побачити результати своєї праці. Тому цього року під час проведення культурно-мистецької акції ІІ Національний Тиждень Гончарного Здвиження в Опішному «Здвиг-2011» ми попросили опішненську гончарку Ніну Дубинку провести майстер-клас  ліплення дитячої глиняної іграшки для вихованців Обласного дитячо-юнацького оздоровчого табору «Еколог», а також для всіх бажаючих. Ніна Дубинка не тільки показала, як виліпити веселі опішненські свистунці, а й випалила у власному горні дитячі роботи.

«Після відвідин  музею-садибизнову згадав урокигончарства вКолегіумі мистецтв у Опішні та разом зі своїми вихованцями охоче зайнявся улюбленою справою – ліпленням дитячої глиняної іграшки. Майстер-клас Ніни Дубинки дітям дуже сподобався. З нетерпінням чекаємо моменту, коли наші вироби пройдуть перший випал,тоді нарешті стане зрозуміло, щож у нас вийшло. Хто знає, можливо, серед учасників майстер-класу є майбутні художники-керамісти».

(Юрій Єщенко, вихователь Полтавського дитячо-юнацького оздоровчого табору «Еколог»)

Юрій Єщенко за роботою. Міські Млини, Полтавщина. 28.07.2011.Фото Вікторії Зубань. Національний архів українського гончарства, Національний музей-заповідник українського гончарства в Опішному.

Ніна Дубинка проводить майстер-клас у Меморіальному музеї-садибі філософа й колекціонера опішненської кераміки Леоніда Сморжа. Міські Млини, Полтавщина. 28.07.2011.Фото Вікторії Зубань. Національний архів українського гончарства, Національний музей-заповідник українського гончарства в Опішному.

Ніна Дубинка з дитячими виробами після першого випалу. Міські Млини, Полтавщина. 11.07.2011.Фото Вікторії Зубань. Національний архів українського гончарства, Національний музей-заповідник українського гончарства в Опішному.

філософа й колекціонера опішненської кераміки