РІЗДВЯНІ ВІДВІДИНИ

Учасники Обласної зимової наукової предметної школи в Меморіальному музеї-садибі філософа й колекціонера опішненської кераміки Леоніда Сморжа. Міські Млини, Полтавщина. 06.01.2018 (1-4), 07.01.2018 (5). Національний музей-заповідник українського гончарства. Фото Вікторії Зубань (2-4), Інни Прокопенко (1, 5)

Новий рік та Різдво – це особливий час. Не всі проводять ці свята вдома, адже відпочинок можна урізноманітнити. Саме так і зробили учасники Обласної зимової наукової предметної школи, організованої Полтавським обласним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді. У першій половині дня – навчання, після обіду – подорожі, екскурсії, змагання.

Упродовж шести днів Меморіальний музей-садибу філософа й колекціонера опішненської кераміки Леоніда Сморжа відвідало близько ста учасників Зимової школи, а 7 січня вони навіть порадували нас своїми щедрівками й привітаннями з Різдвом.

Меморіального музею-садиби
філософа й колекціонера опішненської кераміки